Doradztwo prawnicze dla firm i osób prywatnych

Osoby, którym zależy na stałym doradztwie prawniczym świadczonym przez radcę prawnego powinny zajrzeć na stronę - stakol.pl/aktualnosci. Kancelaria z podanego linku zajmuje się między innymi windykacją należności, a także opracowanie wzorów dokumentów, umów i sporządzaniem opinii prawnych. Duże znaczenie ma możliwość reprezentowania klienta przed urzędami i sądami.
 

Kontakt z radcami prawnymi

prawnik71control-427510_960_720

- Najczęściej kancelaria obsługuje klientów w biurze, ale jeżeli firmy i osoby prywatne zdecydują się na zawarcie dłuższej umowy, to możliwe jest konsultowanie się przez telefon, a także mailem.
 

- Radcy mogą również dojechać do siedziby firmy.

 

Korzyści związane z posiadaniem kancelarii radców prawnych

 

1. Jeżeli prowadzimy przedsiębiorstwo, to możemy być narażeni na przykład na nieuczciwych partnerów biznesowych.
 

2. Radcy prawni zajmują się windykacją należności. Oczywiście w pierwszej kolejności starają się załatwić sprawę ugodowo, ale jeżeli nie jest to możliwe, to występują na drogę sądową jednocześnie reprezentując stanowisko klienta przed organami prawa.
 

3. Korzystanie z pomocy kancelarii jest korzystne również dla firm działających na rynkach międzynarodowych. Takie przedsiębiorstwa muszą doskonale orientować się w przepisach danego kraju, a także w przepisach Unii Europejskiej. Kancelaria może skutecznie wspomóc firmę, weryfikując wszelkie umowy i dokumenty. Z taką pomocą bez obaw możemy otwierać nowe placówki za granicami kraju, a także podejmować próby przejęcia innych firm.

3501767211_fd9723b61a_b