Czy sklep zoologiczny może wykorzystać karty podarunkowe?


Zacznijmy może od tego czym są w zasadzie karty podarunkowe… Karta podarunkowa to niewielkiego rozmiaru albo kartonik, albo też wykonana z plastiku po prostu karta, działająca podobnie jak karta bankomatowa. Obydwa rodzaje kart podarunkowych są bardzo popularne, jednak rozwiązanie wykonane z plastiku jest nieco droższe, więc nie każda firma się na nie zdecyduje. Jeżeli prowadzimy już dłuższy czas sklep w internecie, mamy w nim sporo klientów, warto ich docenić, jak nawet nie wszystkich, to tych stałych już na pewno!


1177636(8)

Można to w zasadzie zrobić na wiele sposobów, ale najprostszym rozwiązanie jest właśnie wręczenie stałemu, lojalnemu klientowi karty podarunkowej. Gdzie taką kartę podarunkową można zamówić? Znajdziemy wiele firm, my osobiście korzystamy z http://spartavity.pl , lidera na polskim rynku. Czego dotyczyć może taka karta podarunkowa? Idea kart podarunkowych jest taka, że klient korzystając z niej może dostać coś taniej.


Karty podarunkowe.1177636(9)

Co klientowi może zaoferować sklep zoologiczny? Jeżeli Twoi klienci kupują różnego rodzaju produkty, warto tutaj zastosować dość ogólną kartę podarunkową, natomiast gdy wiesz po analizie zakupów, że na przykład zawsze kupują jedną i tą samą karmę dla psa, wtedy możesz im podarować kartę podarunkową, która będzie dotyczyła zniżki na tą konkretną karmę! A jak taką kartę podarunkową podarować klientowi? Gdy wysyłasz do niego przesyłkę, włóż do niej po prostu ładnie zapakowaną kartę podarunkową.